Alle kategorier
Almenvellet
Diverse kreditorer (bibi)

Almenvellet

Pris hos Bog&idé

489,95 kr.

Fragt oplyses hos butikken · Se lager hos butikken

Se pris hos Bog&idé

Reklamelink · Priser fra Bog&idé · Åbner i en ny fane

Beskrivelse og detaljer

Et indgreb i ejendomsretten skal efter såvel grundlovens § 73 som Den Europæiske Menneskerettighedskonventions P1-1 have et formål, der tjener almenvellet for at være lovligt. Spørgsmålet er derfor, hvilke formål kan berettige et indgreb i en ejendomsret

Mærke
Diverse kreditorer (bibi)
Kategori
Bøger
GTIN
09788771982831
Prishistorik
Senest registreret489,95 kr.

Laveste observation i perioden 489,95 kr.

Registreret varepris14. september 2026 · 489,95 kr.

Én registrering indtil videre. Grafen vokser, når vi registrerer nye priser. Ekskl. fragt.

Registrerede prisobservationer, eksklusive fragt
DatoVarepris
14. september 2026489,95 kr.
Om priser og sammenligning

Priser, førpriser og lager kommer fra butikkerne. Besparelsen beregnes ud fra butikkens oplyste førpris. Kildeangivelsen er ikke i sig selv en uafhængig kontrol af førprisens grundlag. En vejledende udsalgspris er et andet sammenligningsgrundlag.

Prishistorikken viser vores registrerede prisændringer og dokumenterer ikke butikkens laveste pris i de foregående 30 dage.

Vi sammenligner vores tilknyttede butikker på samme EAN/GTIN. Produkttekster og variantoplysninger kan variere eller mangle. Oversigten dækker ikke hele markedet.

Priser kan ændre sig, og der tages forbehold for fejl i butikkernes oplysninger. Kontrollér variant, lager og endelig pris hos butikken. Vi kan modtage provision ved køb gennem reklamelinks.

  • Bog&idé · Pris indhentet 15. september 2026

Meld en fejl

Relaterede produkter