Alle kategorier
China collar linen l/s shirt
Gino Marcello

China collar linen l/s shirt

Pris hos Mr.dk

279 kr.

−30 %

Butikkens førpris: 399 kr.

Spar 120 kr. på varen

Fragt oplyses hos butikken · Se lager hos butikken

Str. 2XL

Se tilbud hos Mr.dk ↗

Reklamelink · Priser fra Mr.dk

Beskrivelse og detaljer

Præsenterer vores Hør/bomuld skjorte med kina krave, der forener stil og komfort i en moderne pasform. Lavet af 55% hør og 45% bomuld, tilbyder den en luftig og let fornemmelse. Skjorten kan finvaskes ved 40 grader og bør ikke bleges eller tørretumbles. F

Mærke
Gino Marcello
Størrelse
2XL
GTIN
05715395301292
Om priser og sammenligning

Priser, førpriser og lager kommer fra butikkerne. Besparelsen beregnes ud fra butikkens oplyste førpris. Kildeangivelsen er ikke i sig selv en uafhængig kontrol af førprisens grundlag. En vejledende udsalgspris er et andet sammenligningsgrundlag.

Vi sammenligner vores tilknyttede butikker på samme EAN/GTIN. Produkttekster og variantoplysninger kan variere eller mangle. Oversigten dækker ikke hele markedet.

Priser kan ændre sig, og der tages forbehold for fejl i butikkernes oplysninger. Kontrollér variant, lager og endelig pris hos butikken. Vi kan modtage provision ved køb gennem reklamelinks.

  • Mr.dk · Indhentningstidspunkt ikke registreret

Meld en fejl