Alle kategorier
Luis Earrings 2in-1 set, Silver-plated
Pilgrim

Luis Earrings 2in-1 set, Silver-plated

Pris hos Magasin

299 kr.

Fragt oplyses hos butikken · På lager

Str. one size · Sølv

Se pris hos Magasin

Reklamelink · Priser fra Magasin · Åbner i en ny fane

Beskrivelse og detaljer

Double the charm! Sølvbelagt sæt med to unikke par øreringe. Elegante ørestikker med abstrakt blomstermotiv, der tilføjer et touch af kunstnerisk flair, og lange ørehængere, der kombinerer ægte ferskvandsperler og organiske vedhæng for en dreamy vibe. Per

Mærke
Pilgrim
Kategori
Andet
Størrelse
one size
Farve
Sølv
GTIN
05700560129924
Prishistorik
Senest registreret299 kr.

Laveste observation i perioden 299 kr.

Registreret varepris14. september 2026 · 299 kr.

Én registrering indtil videre. Grafen vokser, når vi registrerer nye priser. Ekskl. fragt.

Registrerede prisobservationer, eksklusive fragt
DatoVarepris
14. september 2026299 kr.
Om priser og sammenligning

Priser, førpriser og lager kommer fra butikkerne. Besparelsen beregnes ud fra butikkens oplyste førpris. Kildeangivelsen er ikke i sig selv en uafhængig kontrol af førprisens grundlag. En vejledende udsalgspris er et andet sammenligningsgrundlag.

Prishistorikken viser vores registrerede prisændringer og dokumenterer ikke butikkens laveste pris i de foregående 30 dage.

Vi sammenligner vores tilknyttede butikker på samme EAN/GTIN. Produkttekster og variantoplysninger kan variere eller mangle. Oversigten dækker ikke hele markedet.

Priser kan ændre sig, og der tages forbehold for fejl i butikkernes oplysninger. Kontrollér variant, lager og endelig pris hos butikken. Vi kan modtage provision ved køb gennem reklamelinks.

  • Magasin · Pris indhentet 15. september 2026

Meld en fejl

Relaterede produkter