Alle kategorier
Nailberry Silver Lining 15 ml
Nailberry

Nailberry Silver Lining 15 ml

Pris hos Beautycos

165 kr.

Fragt oplyses hos butikken · På lager

Str. 15.00ml · Sølv

Se pris hos Beautycos

Reklamelink · Priser fra Beautycos · Åbner i en ny fane

Beskrivelse og detaljer

Åndbar 12‑free formel · Vegansk & cruelty‑free · Højglans sølvmetallic finish Et elegant strejf af kølig metal på fingerspidserne: Silver Lining er en sofistikeret sølvgrå nuance med fin, jævn perlemorsglans, der lægger sig uden striber og giver et spejlblankt resultat. L’Oxygéné‑formlen er udviklet til at være åndbar og fugtgennemtrængelig, så naturlig fugt og ilt kan passere – og dine negle føles mindre tunge end med klassiske, tætlukkende lakker. Fordele Åndbar L’Oxygéné‑teknologi, der lader ilt og fugt passere til neglepladen. 12‑free formel – udviklet uden en række almindelige problemstoffer. Vegansk og ikke testet på dyr. Høj pigmentering for ensartet, dækkende farve i 1–2 tynde lag. Metallisk sølvfinish uden synlige striber og med langvarig glans. Indbygget UV‑filter hjælper med at modvirke falming og misfarvning. Præcisionspensel med afrundet spids for nem og kontrolleret påføring. Hurtigtørrende og chips‑resistent ved korrekt påføring. Sådan bruger du produktet Forbered neglene: Fjern gammel lak, vask hænderne, og affedt let med neglelakfjerner. Påfør et tyndt lag base coat for at udjævne overfladen og beskytte mod misfarvning. Ryst flasken let. Påfør et tyndt lag lak – start midt på neglen og arbejd ud mod siderne. Forsegl spidsen. Lad laget tørre, og gentag med endnu et tyndt lag for fuld dækning. Afslut med top coat for ekstra glans og længere holdbarhed. Resultat En fejlfri, kølig sølvmanicure med glat, spejlblank finish, der holder flot i flere dage og føles let og komfortabel på neglen. Tip: Forlæng holdbarheden ved at forsegle neglespidsen ved hvert lag og opfriske med et lag top coat efter 2–3 dage. Bemærk: Farverne på lakkerne, kan variere fra skærm til skærm. For at danne sig det mest præcise indtryk af farven, anbefales det altid at søge på farven i Google, her kommer der flere eksempler på lakkerne og visninger af lakken efter lakeringen.

Mærke
Nailberry
Kategori
Makeup
Størrelse
15.00ml
Farve
Sølv
GTIN
00701197818989
Prishistorik
Senest registreret165 kr.

Laveste observation i perioden 165 kr.

Registreret varepris18. september 2026 · 165 kr.

Én registrering indtil videre. Grafen vokser, når vi registrerer nye priser. Ekskl. fragt.

Registrerede prisobservationer, eksklusive fragt
DatoVarepris
18. september 2026165 kr.
Om priser og sammenligning

Priser, førpriser og lager kommer fra butikkerne. Besparelsen beregnes ud fra butikkens oplyste førpris. Kildeangivelsen er ikke i sig selv en uafhængig kontrol af førprisens grundlag. En vejledende udsalgspris er et andet sammenligningsgrundlag.

Prishistorikken viser vores registrerede prisændringer og dokumenterer ikke butikkens laveste pris i de foregående 30 dage.

Vi sammenligner vores tilknyttede butikker på samme EAN/GTIN. Produkttekster og variantoplysninger kan variere eller mangle. Oversigten dækker ikke hele markedet.

Priser kan ændre sig, og der tages forbehold for fejl i butikkernes oplysninger. Kontrollér variant, lager og endelig pris hos butikken. Vi kan modtage provision ved køb gennem reklamelinks.

  • Beautycos · Pris indhentet 18. september 2026

Meld en fejl

Relaterede produkter