På diplomatisk vis
Pris hos Bog&idé
99,95 kr.
Fragt oplyses hos butikken · Se lager hos butikken
Se pris hos Bog&idéReklamelink · Priser fra Bog&idé · Åbner i en ny fane
Beskrivelse og detaljer
Mary Elizabeth Ashleys mor havde et udtryk: når noget var for godt til at være sand, ja, så var det det såmænd nok også. Netop denne tanke skal vise sig at være mere end blot sand, umiddelbart efter Mary er blevet udnævnt som ambassadør i Den Socialistisk
- Mærke
- Diverse kreditorer (bibi)
- Kategori
- Bøger
- GTIN
- 09788711859957
Prishistorik
Laveste observation i perioden 99,95 kr.
Ingen registreringer i denne periode. Prøv 90 dage.
Én registrering indtil videre. Grafen vokser, når vi registrerer nye priser. Ekskl. fragt.
| Dato | Varepris |
|---|---|
| 14. september 2026 | 99,95 kr. |
Om priser og sammenligning
Priser, førpriser og lager kommer fra butikkerne. Besparelsen beregnes ud fra butikkens oplyste førpris. Kildeangivelsen er ikke i sig selv en uafhængig kontrol af førprisens grundlag. En vejledende udsalgspris er et andet sammenligningsgrundlag.
Prishistorikken viser vores registrerede prisændringer og dokumenterer ikke butikkens laveste pris i de foregående 30 dage.
Vi sammenligner vores tilknyttede butikker på samme EAN/GTIN. Produkttekster og variantoplysninger kan variere eller mangle. Oversigten dækker ikke hele markedet.
Priser kan ændre sig, og der tages forbehold for fejl i butikkernes oplysninger. Kontrollér variant, lager og endelig pris hos butikken. Vi kan modtage provision ved køb gennem reklamelinks.
- Bog&idé · Pris indhentet 16. september 2026