Status 2015
Pris hos Bog&idé
45,95 kr.
Fragt oplyses hos butikken · Se lager hos butikken
Se pris hos Bog&idéReklamelink · Priser fra Bog&idé · Åbner i en ny fane
Beskrivelse og detaljer
Arne Herløv Petersens samlede indlæg på Facebook i 2015 fylder omkring tusinde bogsider og udgør både en samling korte essays om især politik og litteratur, men også en del andre emner, og dels en gennemgang af årets store og små begivenheder.
- Mærke
- Diverse kreditorer (bibi)
- Kategori
- Bøger
- GTIN
- 09788793438286
Prishistorik
Laveste observation i perioden 45,95 kr.
Ingen registreringer i denne periode. Prøv 90 dage.
Én registrering indtil videre. Grafen vokser, når vi registrerer nye priser. Ekskl. fragt.
| Dato | Varepris |
|---|---|
| 14. september 2026 | 45,95 kr. |
Om priser og sammenligning
Priser, førpriser og lager kommer fra butikkerne. Besparelsen beregnes ud fra butikkens oplyste førpris. Kildeangivelsen er ikke i sig selv en uafhængig kontrol af førprisens grundlag. En vejledende udsalgspris er et andet sammenligningsgrundlag.
Prishistorikken viser vores registrerede prisændringer og dokumenterer ikke butikkens laveste pris i de foregående 30 dage.
Vi sammenligner vores tilknyttede butikker på samme EAN/GTIN. Produkttekster og variantoplysninger kan variere eller mangle. Oversigten dækker ikke hele markedet.
Priser kan ændre sig, og der tages forbehold for fejl i butikkernes oplysninger. Kontrollér variant, lager og endelig pris hos butikken. Vi kan modtage provision ved køb gennem reklamelinks.
- Bog&idé · Pris indhentet 16. september 2026