Alle kategorier
Ulrich Beck
Diverse kreditorer (bibi)

Ulrich Beck

Pris hos Bog&idé

137,95 kr.

Fragt oplyses hos butikken · Se lager hos butikken

Se pris hos Bog&idé

Reklamelink · Priser fra Bog&idé · Åbner i en ny fane

Beskrivelse og detaljer

Siden midten af 1980'erne har den tyske sociolog Ulrich Beck arbejdet på en stor, samlet teori om den tid, vi lever i. Han kalder sin teori for teorien om det andet moderne. En del af denne teori er teorien om risikosamfundet - den teori, som har gj

Mærke
Diverse kreditorer (bibi)
Kategori
Bøger
GTIN
09788779349360
Prishistorik
Senest registreret137,95 kr.

Laveste observation i perioden 137,95 kr.

Registreret varepris14. september 2026 · 137,95 kr.

Én registrering indtil videre. Grafen vokser, når vi registrerer nye priser. Ekskl. fragt.

Registrerede prisobservationer, eksklusive fragt
DatoVarepris
14. september 2026137,95 kr.
Om priser og sammenligning

Priser, førpriser og lager kommer fra butikkerne. Besparelsen beregnes ud fra butikkens oplyste førpris. Kildeangivelsen er ikke i sig selv en uafhængig kontrol af førprisens grundlag. En vejledende udsalgspris er et andet sammenligningsgrundlag.

Prishistorikken viser vores registrerede prisændringer og dokumenterer ikke butikkens laveste pris i de foregående 30 dage.

Vi sammenligner vores tilknyttede butikker på samme EAN/GTIN. Produkttekster og variantoplysninger kan variere eller mangle. Oversigten dækker ikke hele markedet.

Priser kan ændre sig, og der tages forbehold for fejl i butikkernes oplysninger. Kontrollér variant, lager og endelig pris hos butikken. Vi kan modtage provision ved køb gennem reklamelinks.

  • Bog&idé · Pris indhentet 16. september 2026

Meld en fejl

Relaterede produkter